seksowne męskie zawody

Fantazjują nie tylko mężczyźni. Panie również chętnie zawieszą oko na mężczyźnie, który – ich zdaniem – świetnie prezentuje się w uniformie lub wykonuje ciekawą pracę.

O kim zatem fantazjują panie? I czy chętnie się do tego przyznają? Oto 10 męskich zawodów, które – według kobiet – są najbardziej intrygujące.

Zobacz, o kim fantazjują Polki i z przedstawicielami jakich zawodów umówiłyby się na randkę najchętniej. Czy jesteś jednym z tych mężczyzn, o których marzą dziewczyny? A może dopiero zastanawiasz się, jaki wybrać fach…

Nauczyciel & aktor

Ostatnie miejsce w naszym rankingu zajęli nauczyciel i aktor, zdobywając dokładnie po 2% głosów internautów.

Co ciekawe, zawód nauczycielki zwyciężył w rankingu na najseksowniejszy zawód wykonywany przez kobiety.

Trudno też odnaleźć pozytywne opinie na temat nauczycieli w sieci. Wyszukiwarka, owszem, odnajduje ponad 185 tysięcy wyników na zapytanie „zakochałam się w nauczycielu”, lecz – jak można się domyślać – są to wypowiedzi platonicznie zakochanych nastolatek, które zauroczone panem od matematyki czy języka angielskiego, szukają pomocy wśród równieśniczek, co robić w tej trudnej dla nich sytuacji. Pomijając skrajne i niezwykle rzadkie przypadki, większość tych miłości kończy się wraz z opuszczeniem szkolnych murów. Patrząc na nasz ranking, czyżby jednak jakiś niesmak pozostał?

Co do aktorów, być może ciągłe plotki i afery z ich udziałem skutecznie zniechęciły panie, które postanowiły oddać swój głos na kogoś innego. Jak myślicie?

Pan niania

Przedostatnie miejsce i 4% głosów internautów przypadło opiekunom do dzieci. Również w rankingu damskich zawodów niania nie spotkała się z uznaniem panów, zajmując w nim ostatnie miejsce.

– Jestem panem nianią i kobiety sikają na mój widok, na razie te dwuletnie – skomentował na naszym forum PN.

Czy zarówno panie i panowie, głosując na osoby zajmujące się dziećmi, cenią sobie ich czułość i opiekuńczość okazywaną dzieciom, a może kierują się bardziej prywatnymi przesłankami, dotychczasowym doświadczeniem? Mieliście kiedyś do czynienia z panem nianią?

Gitarzysta

Wrażliwy romantyk czy nieokiełznany niegrzeczny chłopiec – gitarzyści od zawsze powodowali przyspieszony rytm serca wpatrzonych w nich dziewczyn, niezależnie od granej przez nich muzyki. Gitarzyści w naszym rankingu zajęli 6. miejsce, zdobywając 5% głosów. Panowie doczekali się nawet swojego skromnego fanpage’a na Facebooku, który zebrał ponad 600 fanów („Uwielbiam chłopaków grających

Masażysta & hydraulik

Łączy ich jedno – sprawne ręce, które – na wezwanie kobiety – potrafią zdziałać cuda. Masażysta i hydraulik zajęli w naszym rankingu 5. miejsce, zdobywając po 6% głosów. Dlaczego przedstawiciele właśnie tych zawodów mogą zwracać uwagę pań?

Większość wypowiedzi w sieci na temat doświadczeń z masażystami to opowieści związane z przyjemnością, jaką dają kobietom takie spotkania. Stąd zwykle ciepły stosunek do mężczyzn, którzy wiedzą, jak zrelaksować i postawić na nogi swoje klientki.

– Chodzę regularnie na masaż – mówi Maja, 31 lat, bohaterka artykułu dr Julity Czerneckiej „Singiel w salonie urody”. – Oczywiście, lepiej się po nim człowiek czuje (…) Ale nie ukrywam, że chodzę też z innego powodu. Dlatego, że masuje mnie cholernie przystojny fizjoterapeuta. I fajnie mi się z nim gada, zawsze mnie podniesie na duchu, powie, że jestem śliczna i mądra. A poza tym taki męski dotyk masażysty działa na mnie tak jakoś erotycznie.

Sporo wypowiedzi należy jednak także do kobiet, które są w związkach z masażystami. Partnerki masażystów narzekają na towarzyszącą im zazdrość o tak bliski kontakt z innymi kobietami. Czy słusznie? Trzeba zapytać samych masażystów…

Hydraulik to już zupełnie inna bajka. Wszyscy kojarzymy dobrze zbudowanego blond hydraulika, który z namiętną miną prezentował swoje narzędzia. Czy właśnie taki obraz fachowca, złotej rączki pokutuje dziś w Polsce? I jak wiele ma wspólnego z rzeczywistością?

Policjant

Nie od dziś wiadomo, że mundurowi działają na kobiety. Dlaczego właśnie mundur? Wyjaśnia nam 20-letnia użytkowniczka Sympatii, która podpisuje się nickiem asz94.

– Mężczyźni w mundurach są bardziej męscy od takich w wymiętych t-shirtach i zwężanych jeansach – tłumaczy. – Wywierają na mnie duże wrażenie, wyglądają na bardziej dojrzałych, odpowiedzialnych. Aż mam ochotę się do takiego przytulić. Mam wrażenie, że jak na takiego żołnierza wskoczę, to złapie mnie w ramiona i nie upuści, tylko będzie stał jak skała (…) Mundur dodaje siły. A najważniejsze dla mnie, to czuć się przy partnerze bezpiecznie.

Te słowa krótko potwierdza Marlena. – Poznałam trzy lata temu policjanta i planujemy ślub. Już nie mogę się doczekać – w pracy jest naprawdę twardy, ale przy mnie jest miły i czuły. Często ubiera polówkę z munduru i przywozi do mnie kajdanki i jestem wtedy naprawdę podniecona…

Programista

Tuż „za pudłem” uplasował się także programista, zdobywając – podobnie jak policjant – 7% głosów.

– Informatyk? Cicha woda brzegi rwie – pojawia się głos na jednym z forów.
– Kręcą mnie faceci przy komputerach, wiem, to dziwne – przyznaje kolejna internautka.

A my wcale nie uważamy, że to dziwne! Jedna z nas jest żoną programisty i wie, że programiści mają kilka wspaniałych cech, które sprawiają, że mogą oni być świetnymi kandydatami na życiowego partnera. Optymizm, bogata wyobraźnia, umiejętność planowania i odnajdywania najkrótszej drogi do rozwiązania problemu – to tylko niektóre z nich…

Dziewczyny, dajcie szansę programistom!

Lekarz

Nasza sonda pokazuje, że panowie w białych kitlach wciąż budzą pozytywne emocje, szczególnie wśród pań. Pozytywny przekaz i odbiór tego zawodu bez wątpienia wzmacniają cieszące się wielką popularnością seriale – te polskie, i te zagraniczne, w których zabójczo przystojni lekarze znajdują harmonię między bohaterskim ratowaniem cudzego życia i łamaniem niewieścich serc. Kto ich nie pamięta? George Clooney, Hugh Laurie, Paweł Małaszyński…

„Lekarze są fajni. Znam parę osób studiujących medycynę i muszę powiedzieć, że są to dość ciekawe osobowości. Z jednym takim mogę pogadać dosłownie o wszystkim, a kiedy coś mi dolega, to mogę zasięgnąć jego porady”

Żołnierz

Zaszczytne, drugie miejsce i 14% głosów zdobył kolejny przedstawiciel służb mundurowych. Żołnierz może imponować z wielu powodów. Jednak fascynacja i randki – to jedno. Związek na całe życie – to drugie. A jak wygląda życie u boku mundurowych?

 

– Życia z żołnierzem trzeba się też po części nauczyć – mówi majka13. – Mój mąż też jest żołnierzem zawodowym. Jeśli chodzi o związek to jest on wystawiany na wiele prób czasowych. Częste poligony, misje pokojowe, szkolenia, takie życie zmienia ludzi. Dorosły człowiek stara się to wszystko zrozumieć, ale najbardziej chyba na rozłące cierpią dzieci. Tęsknota za mężem i ojcem jest ogromna (…) Wojsko diametralnie zmienia ludzi, najbardziej swoich pracowników ale również i ich rodziny. Jestem dumna, że mam męża żołnierza, ale jednocześnie każdego dnia boję się o jego życie.

– Mój mąż, także „wojak”, niestety już nie żyje – wyznaje gramiada. – Był wspaniałym mężem, ojcem i kolegą w wojsku, a na pagonie było sporo. Na pewno są w takich związkach jakieś ustępstwa na rzecz Armii, jednak w większości są to ludzie bardzo inteligentni, ceniący rodzinę, uporządkowani w codziennej egzystencji. Ład i porządek – tam, gdzie powinien być, a nie porozwalane skarpety i nieudacznictwo życiowe (…) Cenią swoje gniazdo domowe, szacunek dla partnera – ogromny, takt, kultura, etyka. Gdybym mogła przeżyć życie ponownie decyzja wyboru partnera byłaby identyczna.

 

Pojawiają się jednak i takie głosy, jak ten należący do Marty. – Moje małżeństwo z żołnierzem opierało się tylko na podporządkowaniu. Pracował w wojsku jako dowódca i niestety w domu nie potrafił pozbyć się cech przywódczych. Wielu żołnierzy ma spaczone przez wojsko charaktery i nie potrafi się odnaleźć w normalnym życiu poza jednostką.

Pilot

Oto najseksowniejszy męski zawód! Zdecydowaną większością głosów w sondzie Sympatii zwyciężył pilot, zdobywając aż 37% głosów internautów.

 

– Mój tata jest emerytowanym pilotem – mówi 31-letnia Joanna z Warszawy. – Wielokrotnie widziałam ten wzrok naszych sąsiadek czy kobiet, które mijał, wracając do domu. A ja, patrząc na niego, byłam naprawdę dumna. Kochał swoją pracę, ale rzadko bywał w domu. Mama wciąż tęskniła, ale gdy wracał, rekompensował jej i mnie rozłąkę, dbał o dom, choć bywało, że nie miał sił. Dziś, choć na emeryturze, też nie należy do zagorzałych domatorów. Widać, taki już charakter pilota.

– Kojarzy mi się z odpowiedzialnością, zdecydowaniem, elegancją, klasą, dobrymi perfumami, białą koszulą

3 komentarze

  1. Wg. mnie najlepszy zawód tego typu to rzeczywiście informatyk :).
    Zapraszam na moją stronę z polską galanterią: belveder.com.pl.

  2. Mój mąż jest zwykłym sprzedawcą i też jest jest niczego sobie:) wcale lekarz czy prawnik nie muszą być obiektem westchnień…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + 3 =