jak pieścić piersi

Jej piersi to nie pit-stop F1 – nie wystarczy zatrzymać się przy nich na kilka sekund i od razu pędzić dalej. Poświęć im odpowiednio dużo uwagi, a ich właścicielka zobaczy w Tobie kochanka doskonałego. Oto wskazówki, jak pieścić je zgodnie z regułami sztuki.

Kontakt wzrokowy

 

Uważne obserwowanie jej biustu dostarczy Ci nie tylko niezapomnianych wrażeń estetycznych, ale także pożytecznych informacji o tym, jak zmieniają się kobiece piersi, kiedy rośnie jej podniecenie:

Zaczerwienienie piersi

Na piersiach wielu kobiet w czasie seksu pojawia się rumieniec. Jest to bardziej widoczne u kobiet o jasnej karnacji skóry, rozprzestrzenia się od górnej części brzucha ku górze, na boki i dalej ku dolnej części piersi.

Obrzmienie brodawek

 

Ciemna otoczka dokoła brodawki – aureola – pęcznieje i robi się ciemniejsza.

Erekcja sutków

Główna oznaka podniecenia seksualnego – niektóre kobiety są tak wrażliwe, że mogą doświadczać tego już na samą myśl o seksie. Nie zawsze obie piersi reagują jednocześnie – jedna brodawka może usztywnić się wcześniej niż druga.

Powiększenie piersi

Może nie nadymają się jak balony meteorologiczne, ale badania dowodzą, że biust może powiększyć się nawet o jedną czwartą. W miarę, jak do piersi dopływa więcej krwi, większe i lepiej widoczne stają się też żyły.

Dobry dotyk? To zależy

 

Wszystkie rozmiary biustu mają swoich gorących wyznawców. Oto nasz przewodnik po kobiecych piersiach – naucz się z nimi właściwie obchodzić, a Twoja partnerka na samą myśl o Twoich pieszczotach dostanie przyjemnych dreszczy:

Duże piersi

Im większe, tym więcej wysiłku. Według naukowców z Uniwersytetu w Wiedniu, duże piersi są o 24% mniej wrażliwe niż małe piersi. Dzieje się tak, ponieważ nerw, który przenosi bodźce, jest rozciągnięty. Poświęć więcej uwagi pieszczotom zewnętrznej części piersi, tuż poniżej pachy. Użyj do tego oprócz dłoni swojego języka; możesz także spróbować delikatnie szczypać je wargami albo nawet kąsać zębami.

 

Małe piersi

Zniosą więcej ruchu niż pełniejsza odmiana, więc możesz spróbować zamknąć je w swoich dłoniach i delikatnie podrzucać podczas seksu. Jednak często wolą bardziej subtelne pieszczoty, więc sprawdzaj reakcje ich właścicielki.

Opadające piersi

Może być bardzo wrażliwa na ich punkcie, ale fizycznie są najmniej wrażliwe spośród wszystkich rodzajów, ponieważ nerwy są rozciągnięte i ściśnięte z powodu ciężaru piersi. Możesz im ulżyć, kładąc partnerkę na plecach i pomagając jej skoncentrować się na przyjemności.

Piersi z implantami

Lekcja pierwsza: pod żadnym pozorem nie dzwoń do kumpla z tą sensacyjną wiadomością. Lekcja druga: zamiast zastanawiać się, jak to działa, skoncentruj się na powierzchni piersi – przesuwaj językiem ruchem spiralnym w kierunku jej sutków.

Piersi matek

Kobiety karmiące piersią mają często nadwrażliwe brodawki, najlepiej więc w ogóle ich nie dotykać, bo efekt Twoich działań może być odwrotny do tego, jakiego oczekujesz. Skup się na dolnej części piersi, miejscu często zupełnie zaniedbywanym przez mężczyzn, delikatnie obejmuj i podtrzymuj piersi rękami.

Sutki, czyli zdobywanie szczytów

Wskazania tych podręcznych barometrów jej podniecenia są łatwe do oczytania: nabrzmiałe i sterczące oznaczają seksualny „wyż”. Ale jeśli podczas seksu ograniczasz się jedynie do gapienia się na nie w celu ustalenia, czy Twoja partnerka jest już pobudzona, czy nie, robisz poważny błąd.

Prawda jest taka, że dla kobiet pieszczoty brodawek sutkowych są bardzo ważne, a część z nich może nawet osiągnąć orgazm dzięki odpowiednio przyjemnemu dla kobiety traktowaniu tej części jej piersi. Pamiętaj jednak, że wrażliwość brodawek jest bardzo różna, więc czujnie obserwuj reakcje partnerki, kiedy obdarzasz je pieszczotami.

 

Duże brodawki

Z powodu większej liczby zakończeń nerwowych są często nadwrażliwe. Zatem patrz na nie, ale nie dotykaj, zanim partnerka nie będzie w pełni pobudzona.

Małe brodawki

Twoim celem jest ciemna obwódka dokoła szczytu brodawki, która jest wrażliwsza niż sam szczyt. Skup się przede wszystkim na superwrażliwej górnej ćwiartce jej piersi (między godz. 10 a 2 na zegarze).

Odwrócone brodawki

Jedno z badań wykazało, że 3% kobiet ma odwrócone (płaskie lub wklęsłe) brodawki sutkowe. Przyczyna: geny. Zakończenia nerwowe w takich piersiach niczym jednak nie różnią się od innych rodzajów sutków. „Często kobiety z odwróconymi brodawkami mogą być emocjonalnie bardziej wrażliwe, ponieważ wydaje mi się, że ich sutki nie są normalne” – mówi seksterapeutka Shirley Zussman.

Dodaj jej pewności siebie, komplementując ją, ale w takim wypadku nieco więcej miłych słów wypowiadaj pod adresem jej piersi. Twoje wytrwałe pieszczoty, polegające na dotykaniu, całowaniu, lizaniu i delikatnym ssaniu, sprawią, że jej brodawki powiększą się i zaczną podniecająco sterczeć.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

25 − 20 =